אודותינו

אלומה בנייה ושופוצים

החברה הוקמה על ידי יאן קשינוב שנולד בתחילת שנות ה90, בגיל שש עלה לישראל מברית המועצות לשעבר.

את השם שלה אלומה לא קיבלה סתם, הוא מסמל את הדי אן איי שלה ואת מה שאנחנו מאמינים בו האובססיה ליצור דברים מדוייקים ברורים ובולטים מכל מה שיש סביבם (כמו אלומת אור כבר אמרנו?).

החינוך בבית נשאר עוד מהתקופה הקומוניסטית של אין פשרות בכל דבר שעושים.

לתחום הבניין נכנסתי בגיל 15 חבר מהשכונה פשוט סחב אותי איתו ואני שמעתי שאפשר להרוויח קצת אז למה לא, כשנכנסתי לדירה בשלבי סיום ראיתי את עצמי משתלב בתחום ומייד התחברתי, מאז היה לי חלום לעסק משלי, אחרי הצבא מייד נרשמתי ללמודי הנדסאות בניין, תוך כדי עבדתי בשיפוצים.

למדתי מבעלי מקצוע מה לעשות והיו כאלה שגם מהם למדתי מהם מה לא לעשות, אחריי לימודיי עבדתי במספר חברות צברתי ניסיון בפרויקטים גדולים / קטנים, בתים פרטיים ובנייה רוויה.

אין דבר יותר נפלא שמישהו סומך עליך שתהיה שותף ביצירת משהו כל כך חשוב לו ומרכזי  בחיים שלו הרי הבית שלנו הוא המקום שבו אנחנו יושבים ומתחממים עם האהובים שלנו בערב אינטימי ביום חורפי וקר, הוא  המקלט שלנו אחרי יום קשה בעבודה, או מקום שממנו נשארים לנו זכרונות ילדות  או תקופות  מחיינו, לכן חשוב מאוד שהוא יהיה לטעמנו ושניהיה מרוצים ממנו בלי פשרות  ויהיה לנו כיף לחזור אליו.

אלומה היא בעצם חברה שבאה לתת יותר ערך בלי הבטחות מוגזמות אלא לעשות את זה בדברים הקטנים להיות קשובים ללקוחות גם אם זה לא בשעות שגרתיות לתת מענה מהיר, לדחוף את תהליך השיפוץ /הבנייה קדימה כל הזמן ולהתגבר על אתגרים שמופעים במהלך העבודה בצורה מקצועית. מאחורי כל ההבטחות והפרסומים חשוב לדעת בסופו של דבר שיש בני אדם שאפשר לדבר איתם.

לקבל הסבר על התהליכים שמבוצעים במהלך השיפוץ, לברר סטטוס של לוחות זמנים ולהבין אם יש משהו שניתן לעשות כדי לקדם את התהליך העבודה  הכל בזמן אמת על ידי תקשורת טובה ויעילה ושיתוף פעולה מלא של כל מי שמעורב בתהליך השיפוץ כדי לתת ללקוחות תחושה של רוגע ואפשרות להמשיך בחיים שלהם כסדרם גם בתהליך משמעותי כמו שיפוץ או בנייה.